Tersane Yönetimi

Sbs Shipping, Tuzla ve Yalova tersanelerinde, Türkiye’nin önde gelen tersanelerinde profesyonel kuru havuz yönetim hizmetleri sunmaktadır. Hizmetler, müşterinin özel ihtiyaç ve gereksinimlerine bağlı olarak fiyatlandırılır.
Aşağıda, aşağıda sıralanan hizmetlerin bireysel modüllerinin yanı sıra kuru havuz yönetimi için uçtan uca çözümler sunmaktayız:
Planlama teslimatları, geminin sahiplerinin / yöneticilerinin adına izlenen geminin kuru yanaşma tarihlerine dayanarak ayrıntılı programlar ve talepler.
Sbs Shipping tarafından kuru havuz yönetimi, kuru yükleme sırasında gemiye katılanların sahibinin temsilcisi olarak ya da geminin yöneticilerini denetleyen bir süpervizör olarak tecrübeli personeli.
Tamışma ve inceleme. Sbs Shipping uygun tersaneleri tespit eder, teklifleri alır, teklifleri gözden geçirir ve karşılaştırma maliyet analizi elektronik tablolarını hazırlar. Sbs Shipping, mal sahiplerinin kuru yerleştirmeyi etkileyebilecek herhangi bir sorundan kaçınmasını sağlamak için tersanenin şart ve koşullarını da gözden geçirecek.